Tijd en ruimte voor kinderen

Het Team

Er werken bij ons op het Speelleercentrum De Wijde Wereld een directeur, intern leerlingbegeleider, leerkrachten, pedagogisch medewerkers en medewerkers van het kinderdagverblijf.

 

*op bovenstaande foto is niet iedereen aanwezig*

 

Managementteam

 

 





Jos van Zutphen

Directeur

 
dewijdewereld@kiemuden.nl

 

Angela Guelen

Onderwijskundig leider

 

a.verstraten@kiemuden.nl











Denny van Wanrooij

Unitcoördinator OB

 
d.vanwanrooij@kiemuden.nl






Janneke Tielen
Unitcoördinator BB

j.tielen@kiemuden.nl





Margreet van der Linden
Interne Begeleider (IB)

m.vanderlinden@kiemuden.nl

 





Neeltje Verbruggen
Unitcoördinator MB

n.verbruggen@kiemuden.nl






Marion Vesters
Coördinator KDV

m.vesters@kiemuden.nl 

 

 

 


 

Groepsleerkrachten

 

 







Nils Jacobs
Groep 1-2a
ma-di-woe

n.jacobs@kiemuden.nl 




Denny van Wanrooij

Groep 1-2b
ma-di

 

d.vanwanrooij@kiemuden.nl

 




Katjana van Wanrooij
Groep 1-2a
do-vr

k.vanwanrooij@kiemuden.nl




Emmy van Tol

Groep 1-2b
woe-do-vrij

 

e.tol@kiemuden.nl

 










Daniëlle Holleman

Groep 1-2c
ma-di-do-vrij

 

d.holleman@kiemuden.nl




Annemees van Schijndel
Groep 1-2d 
ma-di

a.vanschijndel@kiemuden.nl

 

 


Kim van den Brand

Groepen 1-2 ondersteuning
ma-di-woe

k.vandenbrand@kiemuden.nl




Katjana van Wanrooij
groep 1-2c 
woe

k.vanwanrooij@kiemuden.nl 




Maartje Leenders

Groep 1-2d 
woe-do-vrij

m.leenders@kiemuden.nl

 




Tanja van den Akker

Groep 3
ma-di-woe

 

t.vandenakker@kiemuden.nl

Jojanneke Morsch

Groep 3      do-vrij
Groep 3-4   woe

j.morsch@kiemuden.nl

 




Neeltje Verbruggen

Groep 3-4a
ma-di-do-vr


n.verbruggen@kiemuden.nl

 




Simone van Lieshout
Groep 4
ma-di-woe-do-vr

s.vanlieshout@kiemuden.nl







Kim Sonderen

Groep 5
ma-di-woe

k.sonderen@kiemuden.nl



Moniek Bijvelds
Groep 5
do-vrij
woe IB





Karen Dortmans
Groep 6
ma-di-woe-do-vr

k.dortmans@kiemuden.nl













                       









Janneke Tielen

Groep 5
do-vrij

j.tielen@kiemuden.nl



Kirsten van der Wijst
Groep 5 ondersteuning
ma-di-woe-do-vrij

kirsten.vanderwijst@kiemuden.nl




Maurice Pijnappels

Groep 7-8
ma-di-woe-do-vrij

m.pijnappels@kiemuden.nl 






 

Pedagogisch medewerkers dagarrangement

 


                                      

Anne Willemsen

BSO / wereldtijd OB 


a.willemsen@kiemuden.nl




 

 

 



 



           



           

Karin Donkers

BSO / wereldtijd MB
Wereldtijd coördinator MB

 

k.donkers@kiemuden.nl


         


Niels de Louw
BSO/ wereldtijd OB en MB

n.delouw@kiemuden.nl


 









Maartje van den Bosch

BSO / wereldtijd MB

 


m.vandenbosch@kiemuden.nl



           

Geerke Robben
BSO/ wereldtijd MB en BB

g.robben@kiemuden.nl








Maud van den Heuvel

BSO / Wereldtijd BB
Wereldtijd coördinator BB

 

m.vandenheuvel@kiemuden.nl





Dennis Maasakkers

BSO/Wereldtijd BB

d.maasakkers@kiemuden.nl

                              




Kelly de Mol

BSO / wereldtijd BB

 


k.demol@kiemuden.nl











                         

Marieke van Wetten

Coördinator BSO/planner


m.wetten@kiemuden.nl





Giel Chatrou
Coördinator Sport
Gymdocent
           
g. chatrou@kiemuden.nl






                 
         

Sofie van den Krommenacker

Coördinator workshops
Drama docent

 

s.vandenkrommenacker@kiemuden.nl









           

 

           

Pedagogisch medewerkers kinderdagverblijf
           

 




Pleun Knaebel

Eskimo's

p.knaebel@kiemuden.nl

 

Marieke Maassen

Eskimo's

 

m.maassen@kiemuden.nl

 




Aniek van den Broek

Eskimo's

 

a. vandenbroek@kiemuden.nl

 

Jessica Strick

Eskimo's

 

j.strick@kiemuden.nl

 

 




                    



Wendy Raijmakers

Vikingen

 

w.raijmakers@kiemuden.nl

 






Imke Smits

Vikingen

 

i.smits@kiemuden.nl

 

 

                                

Marloes Glorius
Vikingen

m.glorius@kiemuden.nl

 




Karin van de Burgt
Vikingen

 

k.vandeburgt@kiemuden.nl

 

 

 





Wendy Nijenkamp

Indianen

w.nijenkamp@kiemuden.nl 

 

 

Wendy Verstegen

Indianen

 

w.verstegen@kiemuden.nl

 

 

 


              
        
 
           

                         












Invalkracht(en)
         

 

Britt van der Kraan

Indianen

 

b.vanderkraan@kiemuden.nl


    

Sylvie Kandelaars
Indianen

s.kandelaars@kiemuden.nl




Kim van den Boogaard
Ridders
 
k.vandenboogaard@kiemuden.nl


           


Amber Vrieze
ondersteuning Ridders

a.vrieze@kiemuden.nl



Jacqueline van Rijbroek 
Matrozen

j.vanrijbroek@kiemuden.nl


                                                        

Mariola Strik

Yogadocent kdv en onderwijs

Wereldtijd OB

m.strik@kie
muden.nl

 
                        
 


             
Carla Hanenberg

c.hanenberg@kiemuden.nl






Diana Verheijen

d.verheijen@kiemuden.nl 





















Eefke van der Schoot

Indianen

 

e.vanderschoot@kiemuden.nl


           









Janneke de Ruijter
Ridders

j.deruijter@kiemuden.nl






 





Karin Rovers
Matrozen

k.rovers@kiemuden.nl













Inge Donkers

i.donkers@kiemuden.nl

































Administratie en ondersteuning


           

 

 

Conny van Helvoirt

Administratie onderwijs en opvang


c.helvoirt@kiemuden.nl
           



Administratie kinderdagverblijf
kdv@dewijdewereld.eu





Marcel Vrieze

Conciërge

 

m.vrieze@kiemuden.nl






Harold Bressers
Conciërge

h.bressers@kiemuden.nl



 

     

 

 

 

 

 

 


Contact

SLC De Wijde Wereld
Helmteken 24
5406 DK Uden
dewijdewereld@kiemuden.nl
Tel: 0413 245000
Routeplanner >

Agenda

19 juni -  Rapport
25 juni -  Oudergesprekken
25 juni -  Oudergesprekken
27 juni -  Oudergesprekken
27 juni -  Oudergesprekken
Jaaragenda >

Foto

IMG_3892 IMG_3886
IMG_3891 IMG_3879
Meer foto's >
Sitemap | Disclaimer | Links