Tijd en ruimte voor kinderen

Het Team

Er werken bij ons op het Speelleercentrum De Wijde Wereld een directeur, schoolleider, intern leerlingbegeleiders, leerkrachten, pedagogisch medewerkers, administratieve medewerkers, conciërges, en medewerkers in de keuken.

 

* Op bovenstaande foto is niet iedereen aanwezig

Managementteam

 

 





Jos van Zutphen

Directeur

 
dewijdewereld@kiemuden.nl

 

Angela Guelen

Onderwijskundig leider

 

a.verstraten@kiemuden.nl












Marion Vesters
Coördinator fase 1

m.vesters@kiemuden.nl






Neeltje Verbruggen
Coördinator Fase 3


n.verbruggen@kiemuden.nl





Margreet van der Linden
Interne Begeleider (IB)
di-woe-do

m.vanderlinden@kiemuden.nl

 















Denny van Wanrooij
Coördinator fase 2

d.vanwanrooij@kiemuden.nl
















Moniek Bijvelds
Intern Begeleider (IB)
di

m.bijvelds@kiemuden.nl


 

 


 

Groepsleerkrachten

 

 












Jasper Albers
Groep 1-2a
ma-di

jjjalbers@kiemuden.nl 




Denny van Wanrooij
groep 1-2b
ma-di-woe

d.vanwanrooij@kiemuden.nl




Danielle Holleman
groep 1-2c
di-woe-do-vrij

d.holleman@kiemuden.nl






Nils Jacobs

Groep 1-2b
ma-di-woe

 

n.jacobs@kiemuden.nl












Katjana van Wanrooij
Groep 1-2a
woe-do-vr

k.vanwanrooij@kiemuden.nl




Jasper Albers
Groep 1-2a
do-vr

jjjalbers@kiemuden.nl 





Emmy van Tol
groep 1-2d
ma

e.tol@kiemuden.nl






Emmy van Tol
groep 1-2d
do-vr

e.tol@kiemuden.nl

 




 

 








Kim van den Brand

Groep 3
ma-di-woe 

k.vandenbrand@kiemuden.nl




Annemees van Schijndel
groep 3-4
ma-di

a.vanschijndel@kiemuden.nl





Jojanneke Morsch

Groep 3      
do-vr

j.morsch@kiemuden.nl



Simone van Lieshout

Groep 3-4
woe-do-vr


s.vanlieshout@kiemuden.nl

 



 

Bart van Haandel
Groep 4
ma-di-woe-do-vr

b.vanhaandel@kiemuden.nl




 














Tanja van den Akker

Groep 5
ma-di-

Groep 6 
vr
t.vandenakker@kiemuden.nl




Karen Dortmans

Groep 5/6

ma-di-woe-do-vrij



k.dortmans@kiemuden.nl



Kim Sonderen    

Groep 7/8
ma-di-woe

k.sonderen@kiemuden.nl




Maurice Pijnappels

Groep 7/8
ma-di-woe-do-vr

m.pijnappels@kiemuden.nl

                       








Janneke Tielen

Groep 5
woe-do-vr

j.tielen@kiemuden.nl





Neeltje Verbruggen
Groep 6
ma-di-woe-do


n.verbruggen@kiemuden.nl





Moniek Bijvelds
Groep 7/8
do-vr

m.bijvelds@kiemuden.nl



 

 






Pedagogisch medewerkers dagarrangement

         

    

                              

 
 



Maartje van den Bosch

BSO / wereldtijd OB 


m.vandenbosch@kiemuden.nl







Niels de Louw 

BSO / Wereldtijd OB/MB

n.delouw@
kiemuden.nl 






Maud van den Heuvel

BSO / Wereldtijd OB / BB
Wereldtijdcoördinator

m.vandenheuvel@kiemuden.n
l


















Ietje Hendrickx
BSO/ wereldtijd OB

i.hendrickx@kiemuden.nl






Geerke Robben
BSO / Wereldtijd OB

g.robben@kiemuden.nl






Karin Donkers
BSO/ wereldtijd MB


k.donkers@kiemuden.nl

        

         
 


Aniek van den Broek
BSO / wereldtijd MB

a.vandenbroek@kiemuden.nl






Kirsten van der Wijst

BSO / Wereldtijd BB


kirsten.vanderwijst@kiemuden.nl



 









  


Anne Willemsen

BSO / wereldtijd MB

 


a.willemsen@kiemuden.nl



           

Kelly de Mol

BSO / Wereldtijd MB / BB


k.demol@kiemuden.nl

 



 

Dennis Maasakkers
BSO/Wereldtijd BB

d.maasakkers@kiemuden.n
l


                              




Sharida Wittenberg

BSO / wereldtijd BB

s.wittenberg@kiemuden.nl










            
     


Marieke van Wetten

Coördinator BSO/planner


m.wetten@kiemuden.nl





                                 


Giel Chatrou
Coördinator Sport/BSO
Gymdocent

g.chatrou@kiemuden.nl




           

 

Pedagogisch medewerkers kinderdagverblijf

           

 





Pleun Knaebel

Eskimo's

p.knaebel@kiemuden.nl

Marieke Maassen

Eskimo's

 

m.maassen@kiemuden.nl

 






Eskimo's 

@kiemuden.nl

 

Jessica Strick

Eskimo's

 

j.strick@kiemuden.nl

 

 








                    




Conny van Helvoirt

Eskimo's

c.helvoirt@kiemuden.nl





Wendy Raijmakers

Vikingen

 

w.raijmakers@kiemuden.nl

 
























Imke Smits

Vikingen

 

i.smits@kiemuden.nl

 

 

                         

      

Marloes Glorius
Vikingen

m.glorius@kiemuden.nl

 




Karin van de Burgt
Vikingen

 

k.vandeburgt@kiemuden.nl

 

 





Wendy Nijenkamp

Indianen

w.nijenkamp@kiemuden.nl 

 

 

Wendy Verstegen

Indianen

 

w.verstegen@kiemuden.nl

 

 

 


              
        
 
           


                        














Invalkracht(en)

        
 


               

Britt van der Kraan

Indianen

 

b.vanderkraan@kiemuden.nl


    


Sylvie Kandelaars
Indianen

s.kandelaars@kiemuden.nl




Kim van den Boogaard
Ridders
 
k.boogaard@kiemuden.nl


           


Carla Hanenberg
Ridders en Matrozen


c.hanenberg@kiemuden.nl




Jacqueline van Rijbroek 

Matrozen

j.vanrijbroek@kiemuden.nl


                                     
                              



Mariola Strik

Yogadocent kdv en onderwijs

We
reldtijd OB


m.strik@kie
muden.nl

 
                        
 


             


Diana Verheijen


d.verheijen@kiemuden.nl 






Eline van Wessel


@kiemuden.nl










































Marjo Verwegen

Indianen

 

@kiemuden.nl


           










Janneke de Ruijter

Ridders

j.deruijter@kiemuden.nl





Amber Vrieze
ondersteuning Ridders


a.vrieze@kiemuden.nl




Karin Rovers

Matrozen

k.rovers@kiemuden.nl

















Gitte van Rijbroek

g.vanrijbroek@kiemuden.nl

























Administratie en ondersteuning


           
  

 

 










Conny van Helvoirt

Administratie onderwijs en opvang


c.helvoirt@kiemuden.nl
Administratie kinderdagverblijf
kdv@dewijdewereld.eu



Hetty van Sonsbeek

Medewerkster keuken 








Femke van Kilsdonk

Medewerkster keuken 

f.vankilsdonk@kiemuden.nl






Marcel Vrieze

Conciërge

 

m.vrieze@kiemuden.nl





Harold Bressers
Conciërge

h.bressers@kiemuden.nl



 

     

 

 

 

 

 

 


Contact

SLC De Wijde Wereld
Helmteken 24
5406 DK Uden
dewijdewereld@kiemuden.nl
Tel: 0413 245000
Routeplanner >

Agenda

No events to display.
Jaaragenda >

Foto

IMG_3892 IMG_3886
IMG_3891 IMG_3879
Meer foto's >
Sitemap | Disclaimer | Links