Tijd en ruimte voor kinderen

Het Team

Er werken bij ons op het Speelleercentrum De Wijde Wereld een directeur, intern leerlingbegeleider, leerkrachten, pedagogisch medewerkers en medewerkers van het kinderdagverblijf.

 

*op bovenstaande foto is niet iedereen aanwezig*

 

Managementteam

 

 





Jos van Zutphen

Directeur

 

dewijdewereld@kiemuden.nl

 

Angela Guelen

Onderwijskundig leider

 

a.verstraten@kiemuden.nl








Denny van Wanrooij

Unitcoördinator OB

 
d.vanwanrooij@kiemuden.nl






Janneke Tielen
Unitcoördinator BB

j.tielen@kiemuden.nl





Margreet van der Linden
Interne Begeleider (IB)

m.vanderlinden@kiemuden.nl

 





Neeltje Verbruggen
Unitcoördinator MB

n.verbruggen@kiemuden.nl






Marion Vesters
Coördinator KDV

m.vesters@kiemuden.nl 

 



 


 

Groepsleerkrachten

 

 







Nils Jacobs
Instroomgroep
ma-di

n.jacobs@kiemuden.nl 


Daniëlle Holleman

Groep 1-2a
ma-di-do-vr

 

d.holleman@kiemuden.nl







Maartje Leenders
Instroomgroep
woe-do-vr

m.leenders@kiemuden.nl


Emmy van Tol

Groep 1-2a
woe

 

e.tol@kiemuden.nl

 







Denny van Wanrooij

Groep 1-2b 
ma-di-woe

 

d.vanwanrooij@kiemuden.nl




Kim van den Brand
Groep 1-2c 
ma-di-woe

k.brand@kiemuden.nl

 

 




Emmy van Tol

Groep 1-2b do-vr
Groep 1-2a woe


e.tol@kiemuden.nl




Katjana van Wanrooij
Groep 1-2c  woe-do-vr


k.vanwanrooij@kiemuden.nl

 




Jojanneke Morsch

Groep 3
ma-di

 

j.morsch@kiemuden.nl

 

Simone van Lieshout

Groep 3 woe-do-vrij
Groep 3/4b ma

 

s.vanlieshout@kiemuden.nl

 

Neeltje Verbruggen

Groep 3-4a
ma-di-woe-do-vr


n.verbruggen@kiemuden.nl

 





Tanja van den Akker
Groep 3-4b
ma-woe-do-vr

t.vandenakker@kiemuden.nl




Janneke Tielen

Groep 5
ma-di

j.tielen@kiemuden.nl




Karen Dortmans
Groep 6
ma-di-woe-do-vr

k.dortmans@kiemuden.nl 

                       




Moniek Bijvelds

Groep 5
woe-do-vr

m.bijvelds@kiemuden.nl




Maurice Pijnappels
Groep 7/8
ma-di-woe-do-vr

m.pijnappels@kiemuden.nl


 



Pedagogisch medewerkers dagarrangement

 




                             



Maartje van den Bosch

BSO / wereldtijd OB 
Wereldtijd coördinator OB

m.vandenbosch@kiemuden.nl



Carola Jans
Wereldtijd OB

 

Maud van den Heuvel

BSO / wereldtijd OB

 


m.vandenheuvel@kiemuden.nl

 



           




           

Karin Donkers

BSO / wereldtijd MB
Wereldtijd coördinator MB

 

k.donkers@kiemuden.nl



           


Kirsten van der Wijst
BSO/ wereldtijd MB




 






Rob van den Hork

BSO / wereldtijd MB

 

r.hork@kiemuden.nl



           



Anne Willemsen
BSO/wereldtijd MB/BB

a.willemsen@kiemuden.nl

Kelly de Mol

BSO / Wereldtijd BB
Wereldtijd coördinator BB

 

k.demol@kiemuden.nl

                              





Dennis van Maasakkers

BSO / wereldtijd BB

 


d.maasakkers@kiemuden.nl






             

Marieke van Wetten

Coördinator BSO/planner


m.wetten@kiemuden.nl




Giel Chatrou
Coördinator Sport
Gymdocent
           
g. chatrou@kiemuden.nl




Geerke Robben
Invalkracht Wereldtijd
                 
         

Sofie van den Krommenacker

Coördinator workshops
Drama docent

 

s.vandenkrommenacker@kiemuden.nl




Teun Jacobs
Invalkracht Wereldtijd




           

 

           

Pedagogisch medewerkers kinderdagverblijf
           

 



           

Jaqueline van Rijbroek

Eskimo's

 

j.vanrijbroek@kiemuden.nl

 

Marieke Maassen

Eskimo's

 

m.maassen@kiemuden.nl

 

 

Karin Rovers

Eskimo's

 

k.rovers@kiemuden.nl

 

 

Loraine van de Akker

Eskimo's

 

l.vandeakker@kiemuden.nl

 

 











Wendy Raijmakers

Vikingen

 

w.raijmakers@kiemuden.nl

 










Imke Smits

Vikingen

 

i.smits@kiemuden.nl

 

 


                                

Janneke de Ruijter

Vikingen

 

j.deruijter@kiemuden.nl

 






Karin van de Burgt
Vikingen

 

k.vandeburgt@kiemuden.nl

 

 

 

 





Marloes Glorius

Indianen

 

m.glorius@kiemuden.nl


Wendy Verstegen

Indianen

 

w.verstegen@kiemuden.nl

 

 

 


           















           
           




           







Vervanger(s)

            

Britt van der Kraan

Indianen

 

b.vanderkraan@kiemuden.nl




Kim van den Boogaard
3+
 
k.vandenboogaard@kiemuden.nl


           


Diana Verheijen

3+

d.verheijen@kiemuden.nl




Suzanne van Schadewijk
locatie Marimba

s.vanschadewijk@kiemuden.nl





           
Aniek van de Broek
locatie Marimba

a.vandenbroek@kiemuden.nl



Mariola Strik
Yogadocent kdv en onderwijs


m.strik@kiemuden.nl

            

             

Betsie School

















Eefke van der Schoot

Indianen

 

e.vanderschoot@kiemuden.nl


           

Kirsten Hemelaar
3+

k.hemelaar@kiemuden.nl





Amber Vrieze
ondersteuning 3+

a.vrieze@kiemuden.nl
 



Nicole Bijnen
locatie Marimba

n.bijnen@kiemuden.nl






Noëlle de Kleijn
locatie Marimba

n.dekleijn@kiemuden.nl 













Loraine van de Akker




Administratie en ondersteuning


           

 

 

Conny van Helvoirt

Administratie onderwijs en opvang


c.helvoirt@kiemuden.nl
           



Administratie kinderdagverblijf
kdv@dewijdewereld.eu





Marcel Vrieze

Concierge

 

m.vrieze@kiemuden.nl






Harold Bressers
Concierge

h.bressers@kiemuden.nl



 

     

 

 

 

 

 

 


Contact

Speelleercentrum
De Wijde Wereld
Helmteken 24
5406 DK Uden
dewijdewereld@kiemuden.nl
Tel: 0413 245000
Routeplanner >

Agenda

09 juli -  Zomervakantie
Jaaragenda >

Foto

20180705_103507 20180705_095410
20180705_102726 20180705_095317
Meer foto's >
Sitemap | Disclaimer | Links