Tijd en ruimte voor kinderen

Het Team

Er werken bij ons op het Speelleercentrum De Wijde Wereld een directeur, intern leerlingbegeleider, leerkrachten, pedagogisch medewerkers en medewerkers van het kinderdagverblijf.

 

*op bovenstaande foto is niet iedereen aanwezig*

 

Managementteam

 

 





Jos van Zutphen

Directeur

 

dewijdewereld@kiemuden.nl

 

Angela Guelen

Onderwijskundig leider

 

a.verstraten@kiemuden.nl











Denny van Wanrooij

Unitcoördinator OB

 
d.vanwanrooij@kiemuden.nl






Janneke Tielen
Unitcoördinator BB

j.tielen@kiemuden.nl





Margreet van der Linden
Interne Begeleider (IB)

m.vanderlinden@kiemuden.nl

 





Neeltje Verbruggen
Unitcoördinator MB

n.verbruggen@kiemuden.nl






Marion Vesters
Coördinator KDV

m.vesters@kiemuden.nl 

 



 


 

Groepsleerkrachten

 

 







Nils Jacobs
Groep 1-2a
ma-di-woe

n.jacobs@kiemuden.nl 




Denny van Wanrooij

Groep 1-2b
ma-di

 

d.vanwanrooij@kiemuden.nl







Katjana van Wanrooij
Groep 1-2a
do-vr

k.vanwanrooij@kiemuden.nl




Emmy van Tol

Groep 1-2b
woe-do-vrij

 

e.tol@kiemuden.nl

 








Daniëlle Holleman

Groep 1-2c
ma-di-do-vrij

 

d.holleman@kiemuden.nl




Annemees van Schijndel
Groep 1-2d 
ma-di

a.vanschijndel@kiemuden.nl

 

 




Katjana van Wanrooij
groep 1-2c 
woe

k.vanwanrooij@kiemuden.nl 




Maartje Leenders

Groep 1-2d 
woe-do-vrij

m.leenders@kiemuden.nl






Tanja van den Akker

Groep 3
ma-di-woe

 

t.vandenakker@kiemuden.nl

Jojanneke Morsch

Groep 3      do-vrij
Groep 3-4   woe

j.morsch@kiemuden.nl

 




Neeltje Verbruggen

Groep 3-4a
ma-di-do-vr


n.verbruggen@kiemuden.nl






Simone van Lieshout
Groep 4
ma-di-woe-do-vr

s.vanlieshout@kiemuden.nl











Kim Sonderen

Groep 5
ma-di-woe

k.sonderen@kiemuden.nl




Kirsten van der Wijst
Groep 5 ondersteuning
ma-di-woe-do-vr

kirsten.vanderwijst@kiemuden.nl




Maurice Pijnappels

Groep 7-8
ma-di-woe-do-vrij

m.pijnappels@kiemuden.nl 




Moniek Bijvelds
Bovenbouw en IB
woe-do-vrij

m.bijvelds@kiemuden.nl

                       







Janneke Tielen

Groep 5
do-vrij

j.tielen@kiemuden.nl




Karen Dortmans
Groep 6
ma-di-woe-do-vr

k.dortmans@kiemuden.nl




Kim van den Brand

Groepen 1-2
ma-di-woe

k.vandenbrand@kiemuden.nl

 



Pedagogisch medewerkers dagarrangement

 



                                      

Kelly de Mol

BSO / wereldtijd OB 
Wereldtijd coördinator OB

k.demol@kiemuden.nl




Anne Willemsen

BSO / wereldtijd OB

 


a.willemsen@kiemuden.nl

 



           



           

Karin Donkers

BSO / wereldtijd MB
Wereldtijd coördinator MB

 

k.donkers@kiemuden.nl


         


Niels de Louw
BSO/ wereldtijd OB en MB

n.delouw@kiemuden.nl


 









Maartje van den Bosch

BSO / wereldtijd MB

 


m.vandenbosch@kiemuden.nl



           

Geerke Robben
BSO/ wereldtijd MB en BB

g.robben@kiemuden.nl








Maud van den Heuvel

BSO / Wereldtijd BB
Wereldtijd coördinator BB

 

m.vandenheuvel@kiemuden.nl





Dennis Maasakkers

BSO/Wereldtijd BB

d.maasakkers@kiemuden.nl

                              






Teun Jacobs

BSO / wereldtijd BB

 


t.jacobs@kiemuden.nl











             

Marieke van Wetten

Coördinator BSO/planner


m.wetten@kiemuden.nl





Giel Chatrou
Coördinator Sport
Gymdocent
           
g. chatrou@kiemuden.nl






                 
         

Sofie van den Krommenacker

Coördinator workshops
Drama docent

 

s.vandenkrommenacker@kiemuden.nl









           

 

           

Pedagogisch medewerkers kinderdagverblijf
           

 



Jaqueline van Rijbroek

Eskimo's

 

j.vanrijbroek@kiemuden.nl

 

Marieke Maassen

Eskimo's

 

m.maassen@kiemuden.nl

 

 




Aniek van den Broek

Eskimo's

 

a. vandenbroek@kiemuden.nl

 




Jessica Strick

Eskimo's

 

j.strick@kiemuden.nl

 

 











Wendy Raijmakers

Vikingen

 

w.raijmakers@kiemuden.nl

 










Imke Smits

Vikingen

 

i.smits@kiemuden.nl

 

 

                                

Marloes Glorius

Vikingen

 

m.glorius@kiemuden.nl

 






Karin van de Burgt
Vikingen

 

k.vandeburgt@kiemuden.nl

 

 

 

 





Karin Rovers

Indianen

 

k.rovers@kiemuden.nl


Wendy Verstegen

Indianen

 

w.verstegen@kiemuden.nl

 

 

 


           



















Invalkracht(en)

            

Britt van der Kraan

Indianen

 

b.vanderkraan@kiemuden.nl




Sylvie Kandelaars
Indianen

s.kandelaars@kiemuden.nl



Kim van den Boogaard
3+
 
k.vandenboogaard@kiemuden.nl


           


Diana Verheijen

3+

d.verheijen@kiemuden.nl





Mariola Strik
Yogadocent kdv en onderwijs
Wereldtijd OB

m.strik@kiemuden.nl

            

             


Carla Hanenberg


















Eefke van der Schoot

Indianen

 

e.vanderschoot@kiemuden.nl


           








Janneke de Ruijter
3+

j.deruijter@kiemuden.nl





Amber Vrieze
ondersteuning 3+

a.vrieze@kiemuden.nl
 

























Administratie en ondersteuning


           

 

 

Conny van Helvoirt

Administratie onderwijs en opvang


c.helvoirt@kiemuden.nl
           



Administratie kinderdagverblijf
kdv@dewijdewereld.eu





Marcel Vrieze

Conciërge

 

m.vrieze@kiemuden.nl






Harold Bressers
Conciërge

h.bressers@kiemuden.nl



 

     

 

 

 

 

 

 


Contact

Speelleercentrum
De Wijde Wereld
Helmteken 24
5406 DK Uden
dewijdewereld@kiemuden.nl
Tel: 0413 245000
Routeplanner >

Foto

ZZ Groep 'tot ziens' Zepp & Tren
Zoë Z Lisa & Malin
Meer foto's >
Sitemap | Disclaimer | Links